Topalli "kapet mat” në profilin e kryeministrit Rama

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:22 11-06-2015 Topalli

Ish-kryetarja e kuvendit Jozefina Topalli gjatë seancës së sotme plenare është “kapur mat”, në profilin social të kryeministrit Rama.

Topalli shihet teksa përmes syzeve optike lexon përqëndruar postimet e kryeministrit Rama.

E pra, sulmet dhe kundërsulmet nuk është e thënë që të kenë gjithnjë nga pas një burim investigimi apo hulumtimi, ndonjëherë mjafton edhe një rrjet social si Facebook-u  për të parë se ç’bën kundërshtari yt , e për të përllogaritur kështu “lëvizjen” tënde të rradhës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habia e Erion Veliajt (FOTO)
Zv.kryeministri Peleshi uron gruan e tij Amardën në Facebook »
Article Logic
Execution time: 0.022054195404053
array(1) { ["section"]=> string(56) "topalli-kapet-mat-ne-profilin-e-kryeministrit-rama-13294" }