Topalli "kapet mat” në profilin e kryeministrit Rama

Publikuar tek: foto-e-dites, më 13:40 12-06-2015 Topalli

Ish-kryetarja e kuvendit Jozefina Topalli gjatë seancës së sotme plenare është “kapur mat”, në profilin social të kryeministrit Rama. Topalli shihet teksa përmes syzeve optike lexon përqëndruar postimet e kryeministrit Rama. E pra, sulmet dhe kundërsulmet nuk është e thënë që të kenë gjithnjë nga pas një burim investigimi apo hulumtimi, ndonjëherë mjafton edhe një rrjet social si Facebook-u  për të parë se ç’bën kundërshtari yt , e për të përllogaritur kështu “lëvizjen” tënde të rradhës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lulzim Basha me plis në kokë, ‘’malësori’’ merr titullin ‘’Qytetar Nderi i Mitrovicës’’
Rama nostalgjik, shëtit në Shqipëri me simbolet e vjetra të PS-së në 24-vjetor »
Article Logic
Execution time: 0.004601001739502
array(1) { ["section"]=> string(56) "topalli-kapet-mat-ne-profilin-e-kryeministrit-rama-13388" }