Topalli mbledhje me firmëtarët, çfarë u diskutua mes tyre

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:00 01-07-2017 Topalli mbledhje me firmëtarët, çfarë u diskutua mes tyre

Ditën e djeshme ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli mblodhi në një nga kafenetë e Tiranës, grupimin e firmëtarëve “Basha Ik” ndërsa pak minuta më vonë, doli në një konferencë për mediat nga ku lëshoi akuza të ashpra ndaj Lulzim Bashës.

Topalli i kërkoi Bashës të ndërpresë metodat që po përdor për të rimarrë postin e PD dhe e kërcënoi se do të përballet me revoltën e demokratëve.

Fill pas kësaj daljeje publike të Topallit, Lulzim Basha takoi Sali Berishën në zyrën e ish-kryeministrit, raporton newsbomb.al.

.Deri tani Eduard Selami ka shpallur zyrtarisht kandidaturën ndërsa Astrit Patozi gjithashtu deklaroi se po të ishte përballë Bashës “do e shpartallonte”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014617919921875
array(1) { ["section"]=> string(62) "topalli-mbledhje-me-firmetaret-cfare-u-diskutua-mes-tyre-84624" }