“Topi i Artë” i këtij viti, kandidatët shpallen në mënyrë të pazakontë

Publikuar tek: sport, më 16:59 08-10-2018 “Topi i Artë” i këtij viti, kandidatët shpallen në mënyrë të pazakontë

Trofeu “Topi i Artë” është “qershia mbi tortë” në karrierën e një futbollisti.

Sot po zbulohen një nga e një si asnjëherë më parë pretendetët që do të luftojnë për t’u shpallur “lojtari i artë i vitit 2018”.

“Ballon d’or” me anë të postimeve të njëpasnjëshme në “Twitter” po zbardh lojtarët që do të kërkojnë çmimin më të lartë individual në karrierën e një futbollisti.

1. Sergio Aguero (Manchester City)

2. Alisson (Liverpool)

3. Gareth Bale (Real Madrid)

4. Karim Benzema (Real Madrid)

5. Edinson Cavani (PSG)

6. Thibaut Courtois (Real Madrid)

7. Cristiano Ronaldo (Juventus)

8. Kevin De Bruyne (Manchester City)

9. Roberto Firmino (Liverpool)

10. Diego Godin (Atletico Madrid)

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Konfliktohet për vëllain, ish-futbolli i FLAMURTARIT dhe KUKËSIT rreh me grushta trajnerin
KAOS dhe RRËMUJË, tifozët “pushtojnë” kryeqytetin para ndeshjes së madhe »
Article Logic
Execution time: 0.34646415710449
array(1) { ["section"]=> string(74) "topi-i-arte-i-ketij-viti-kandidatet-shpallen-ne-menyre-te-pazakonte-137061" }