Topmodelja me famë botërore thyen pritshmëritë, shkon në festë me pizhama (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:28 19-09-2016 Topmodelja me famë botërore thyen pritshmëritë, shkon në festë me pizhama (FOTOT)

E mendonit se pizhamat mund të visheshin edhe në parti? Nëse jo, topmodelja Cara Delevigne do ju bëjë të mendoni të kundërtën.

Cara u paraqit mbrëmjen e kaluar në festën e botimit të numrit të ri të revistës “i-D”, e veshur me rroba në stil pizhamash me shirita bardhë e zi. Edhe mikja e saj topmodele Suki Waterhouse, u paraqit e veshur me të njëjtin stil. Por, ndyshe nga Cara ajo kishte veshur pantallona të shkurtra dhe në ngjyrë jeshile.

Cara Delevigne njihet për stilin e saj të vecantë, gjithmonë sportive dhe në kërkim të rehatisë. Gjithmonë në kontrast me modelet e tjera! 

 Fotot e mëposhtme do ju mahnisin:

pizh1.jpg

pizh2.jpg

pizh3.jpg

pizh4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024334907531738
array(1) { ["section"]=> string(84) "topmodelja-me-fame-boterore-thyen-pritshmerite-shkon-ne-feste-me-pizhama-fotot-53407" }