Toreadori spanjoll masakrohet për vdekje nga demi (Video, pamje të rënda)

Publikuar tek: bota, më 08:12 10-07-2016 Toreadori spanjoll masakrohet për vdekje nga demi (Video, pamje të rënda)

Një matador spanjoll ka humbur jetën pasi është qëlluar për vdekje nga demi në Spanjë.

29-vjeçari Victor Barrio u masakrua nga demi dhe mori një goditje fatale përpara gruas dhe mijëra spektatorëve të tmerruar. Performanca në qytetin Aragon të Spanjës po transmetohej “live” në televizion. Megjithëse u dërgua në spital me urgjencë ai nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të shkaktuara nga kafsha masive.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18477487564087
array(1) { ["section"]=> string(76) "toreadori-spanjoll-masakrohet-per-vdekje-nga-demi-video-pamje-te-renda-46088" }