Torino mund Juventusin, shtyhet festa e bardhezinjve, ja golat (Video)

Publikuar tek: sport, më 16:21 26-04-2015 Torino mund Juventusin, shtyhet festa e bardhezinjve, ja golat (Video)

Zonja e Vjetër ishte shumë pranë sigurimit të titullit të radhës si kampion i "Serie A", falë barazimit të ekipit të Lazios, por edhe pse shënuan të parët, Torino ka arritur ta kthejë rezultatin në 2-1.

Një super gol i Andrea Pirlo nga goditja e lirë nuk ka mjaftuar që ndeshja të përfundojë në favor të Juventus pasi Torino barazoi në pjesën e parë dhe shënoi golin e fitores në minutën e 57’ të pjesës së dytë.

Golat:

Më shumë në këtë kategori: « Hidhet shorti i Champions League, Barcelona - Bayern, Juventus - Real Madrid
Skënderbeu fiton ndaj Kukësit, tashmë 6 pikë larg vendit të dytë (Video) »
Execution time: 0.022573947906494
array(1) { ["section"]=> string(71) "torino-mund-juventusin-shtyhet-festa-e-bardhezinjve-ja-golat-video-9730" }