“Tradhëtoi” këngëtarin shqiptar, ja si e feston sot modelja 4 vjetorin e lidhjes me të dashurin çek

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:34 25-09-2017 “Tradhëtoi” këngëtarin shqiptar, ja si e feston sot modelja 4 vjetorin e lidhjes me të dashurin çek

Modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj sot ka festuar 4 vjetorin ne lidhjes me të dashurin e saj çek, hokesitin çek Jakub Kindl.

Modelja shqiptare e ka bërë të ditur lajmin teksa ka publikuar disa foto në ”instastory” me buqeta lulesh dhe në prani të hokeistit çek.

Çifti kanë goxha vite së bashku ç’ka tregon se marrëdhënia e tyre tashmë ka kaluar në një tjetër stad. Kujtojmë se Afërdita ka qenë shumë e përfolur disa vite më parë për shkak të “tradhëtisë” ndaj ish të fejuarit Shpat Kasapi. Mirëpo tashmë siç duket e ka gjetur sërish dashurinë dhe bashkë kanë plot 4 vite.

21984329_1373161222809603_1736588541_n.png

22014685_1373161226142936_423063987_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019448041915894
array(1) { ["section"]=> string(102) "tradhetoi-kengetarin-shqiptar-ja-si-e-feston-sot-modelja-4-vjetorin-e-lidhjes-me-te-dashurin-cek-93626" }