Trafik i rënduar, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:29 11-01-2019 Trafik i rënduar, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës (VIDEO)

Autostrada Tiranë -Durrës është bllokuar mesditën e sotme duke krijuar trafik të rënduar.

Në videon e siguruar nga newsbomb.al shihet rradha e gjatë e automjeteve të cilat nuk mund të lëvizin për shkak të trafikut tejet të rënduar.

Nuk dihet ende shkaku i këtij bllokimi të autostradës ndërkohë kujtojmë se prej disa ditësh kanë filluar punimet në këtë aks rrugor që synojnë të parandalojnë përmbytjet .

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrau dhe groposi vajzën e tij, rrihet brutalisht në qeli Aleko Petro
LAJM FANTASTIK/ Shpëtohet nëna në Burrel dhe lind fëmijën e 8-të (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.013062953948975
array(1) { ["section"]=> string(64) "trafik-i-renduar-bllokohet-autostrada-tirane-durres-video-148361" }