Tragjedia në DASMË, mes 20 viktimave 4 motra dhe 4 burrat e tyre (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 18:54 09-10-2018 Tragjedia në DASMË, mes 20 viktimave 4 motra dhe 4 burrat e tyre (FOTO) Vendi ku ndodhi aksidenti

Dy ditë më parë një ngjarje tragjike ndodhi në New York, ku si pasojë e përplasjes së një limuzine me një makinë tjetër, ndërruan jetë 20 persona.

Mediat lokale kanë zbuluar detaje tronditëse nga aksidenti, ku mësohet se mes të vdekurve janë dhe 4 motra së bashku me 4 burrat e tyre.

Duke folur për ngjarjen, Guvernatori i New York, Andrew Cuomo ka thënë “makina që shkaktoi vdekjen tragjike të 20 personave nuk e kishte kaluar kontrollin teknik dhe nuk duhej të ishte në rrugë, dhe shoferi nuk kishte patentë përkatëse.”

Limuzina ka qenë me shpejtësi të lartë në momentin e përplasjes me automjetin tjetër, pasi nuk ka ndaluar dhe në tabelën “STOP” në një kryqëzim.

4-11.jpg3-10.jpg2-11.jpg1-9.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nikki HALEY, dha dorëheqjen për të qenë kandidate përballë Trump në 2020? Ja si i përgjigjet AMBASADORJA dhe TRUMP
Kapi burrin mat në autobus, gratë rrihen keq (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.019788980484009
array(1) { ["section"]=> string(75) "tragjedia-ne-dasme-mes-20-viktimave-4-motra-dhe-4-burrat-e-tyre-foto-137212" }