TRAGJIKE/ Bie nga ballkoni, humb jetën gruaja nga Shkodra

Publikuar tek: aktualitet, më 18:19 12-01-2018 TRAGJIKE/ Bie nga ballkoni, humb jetën gruaja nga Shkodra

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e djeshme në Shkodër ku një 80-vjeçare me inicialet F.D ka rënë nga ballkoni dhe ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Vasil Shanto. Policia bën me dije se e moshuara ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër, për ngjarje aksidentale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Më shumë se 100 vjedhje, shkatërrohet banda e 'skifterave' shqiptarë
"Çmendet" abonenti në Kavajë, merr pistoletën dhe qëllon drejt punonjësve të OSHEE (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.01898193359375
array(1) { ["section"]=> string(62) "tragjike-bie-nga-ballkoni-humb-jeten-gruaja-nga-shkodra-106355" }