Tragjike në Durrës, i riu hidhet nga kati i tetë i pallatit

Publikuar tek: aktualitet, më 23:30 13-02-2018 Tragjike në Durrës, i riu hidhet nga kati i tetë i pallatit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhru mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 36-vjeçar i ka dhënë fund jetës.

Paraprakisht dyshohet se viktima me inicialet F.K është vetëhedhur nga kati i tetë i një pallati në lagjen nr.6 të qytetit.

Motivet dhe dinamika e plotë e gjarjes janë ende të paqarta. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po merr në pyetje familjarët për të kuptuar më shumë rreth motiveve të veprimit ekstrem.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktori Bujar Asqeriu ‘gozhdon’ Hervin Çulin: Teatri u la si lebrozë mes Tiranës, për ata që i kanë vënë syrin..
Shpërthim me tritol në banesë, hidhen në erë dyqanet e garazhi në Shkodër, policia në ndjekje të autorëve (Emri-Detaje) »
Article Logic
Execution time: 0.21628093719482
array(1) { ["section"]=> string(65) "tragjike-ne-durres-i-riu-hidhet-nga-kati-i-tete-i-pallatit-110167" }