TRAGJIKE NË RUSI/ Rrëzohet avioni me 71 persona në bord, burimet e emergjencës: S'ka shanse të ketë të mbijetuar

Publikuar tek: bota, më 13:59 11-02-2018 TRAGJIKE NË RUSI/ Rrëzohet avioni me 71 persona në bord, burimet e emergjencës: S'ka shanse të ketë të mbijetuar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Rusi, ku dyshohet se një avion është rrëzuar pasi është zhdukur nga radarët. 

Burimet e emergjencës shprehen se avioni me 71 persona në bord, është përplasur dhe shanset janë të vogla që të ketë të mbijetuar.

Avioni ishte nisur nga aeroporti i Moskës, për në malet Urale. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Koalicioni në Gjermani, shokon Schulz: Nuk do të jemë pjesë e qeverisjes me Merkel
Dalin pamjet tronditëse nga rrëzimi i avionit me 71 persona në bord (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.019284963607788
array(1) { ["section"]=> string(116) "tragjike-ne-rusi-rrezohet-avioni-me-71-persona-ne-bord-burimet-e-emergjences-s-ka-shanse-te-kete-te-mbijetuar-109905" }