Tragjike, vdes një nxënës i klasës së parë

Publikuar tek: rajon, më 13:48 11-10-2018 Tragjike, vdes një nxënës i klasës së parë Foto ilustruese

Një nxënës i moshës 6-vjeçare është gjetur pa shenja jete në shkollën fillore “Zenel Hajdini” në Preshevë.

6-vjeçari ka ndërruar jetë gjatë orarit mësimor ndërsa vdekja e tij ende është misterioze.

Trupi i pajetë është vërejtur nga nxënës të tjerë, ndërsa nuk ka ende informacione për identitetin e tij dhe shkaqet e vdekjes.

Sakaq, kanë nisur menjëherë hetimet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Maqedonia REFUZON Ambasadorin e Kosovës
Maqedonia në BE? Pavlopulos vendos KUSHT: Fillimisht të zbatohet...  »
Article Logic
Execution time: 0.21405005455017
array(1) { ["section"]=> string(48) "tragjike-vdes-nje-nxenes-i-klases-se-pare-137434" }