Tragjike: Vogëlushja shqiptare mbytet në pishinën e hotelit ku punonte e ëma

Publikuar tek: rajon, më 22:08 16-04-2018 Tragjike: Vogëlushja shqiptare mbytet në pishinën e hotelit ku punonte e ëma

Një vajzë 4-vjeçare nga Shqipëria ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi u rrëzua dhe u mbyt në pishinën e hotelit ku punonte e ëma e saj.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin turistik grek Mikri Vigla. E ëma e vogëlushes Katerina, vetëm 4 vjeçe, ishte duke hekurosur në lavanterinë e hotelit. Vogëlushja u largua dhe për rreth 10 minuta e ëma nisi ta kërkonte në ambientet e hotelit. Ajo e gjeti përmbys dhe pa ndjenja në pishinë.

Vogëlushja ndërroi jetë pavarësisht përpjekjes së mjekëve pasi u dërgua me urgjencë në spital.

Policia shoqëroi nënën e saj dhe pronarin e hotelit për mungesën e masave të sigurisë, por u lanë të lirë disa minuta më pas. Ngjarja ka tronditur mbarë opinionin publik.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bënin deri 12 mijë euro në ditë, pranga 8 shqiptarëve për shfrytëzim prostitucioni
»
Article Logic
Execution time: 0.0044679641723633
array(1) { ["section"]=> string(82) "tragjike-vogelushja-shqiptare-mbytet-ne-pishinen-e-hotelit-ku-punonte-e-ema-117129" }