Trajneri i kombëtares, Panuçi tregon se çfarë e tmerron te shqiptarët

Publikuar tek: sport, më 21:33 28-12-2017 Trajneri i kombëtares, Panuçi tregon se çfarë e tmerron te shqiptarët

Trajneri i kombëtares shqiptare Kristian Panuçi ka folur për eksperiencën e tij në drejtimin e kombëtares shqiptare të futbollit.

Në një intervistë për “supersport”, Panuçi ka treguar çfarë ai nuk pëlqen tek Shqipëria dhe shqiptarët.

Për italianin gjëja më negative që ai ka konstatuar deri më tani është trafiku, ai e cilësoi atë si të tmerrshëm.

“Më pëlqen se shqiptarët kanë dëshirë për të jetuar. Të transmetojnë dëshirën e daljes nga shtëpia, për të kaluar ditën. Gjëja që nuk më pëlqen është trafiku. Kur futesh në një rrethrrotullin, nuk di nga të shkosh. Rrethrrotullimi në Shqipëri është i tmerrshëm”,- tha Kristian Panuçi. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Real Madrid bën goditjen e parë në merkato, merr talentin spanjoll
Kriza te Inter, Spaleti e pranon: Jemi në vështirësi, nuk po japim më të mirën »
Article Logic
Execution time: 0.019237995147705
array(1) { ["section"]=> string(75) "trajneri-i-kombetares-panuci-tregon-se-cfare-e-tmerron-te-shqiptaret-104728" }