Trajneri i Partizanit dëmtohet në fushë, Starova del nga stadiumi me akull në fytyrë

Publikuar tek: sport, më 22:26 23-11-2015 Trajneri i Partizanit dëmtohet në fushë, Starova del nga stadiumi me akull në fytyrë

Partizani ka arritur që të sigurojë një fitore të rëndësishme në minutat e fundit në ndeshjen kundër Vllaznisë. Golin e ka festuar edhe trajneri i ekipi, Sulejman Starova, por jo çdo gjë ka shkuar mirë për këtë të fundit, pasi është filmuar nga kamerat duke dal nga fusha me akull në fytyrë.

Starova është dëmtuar gjatë festimit të golit të shënuar nga Astrit Fazliu, ndërsa ai nuk është paraqitur as në konferencën për shtyp pas përfundimit të ndeshjes. 

Sa i përket ndeshjes ajo ka përfunduar me rezulatin 1-0 në favor të kryeqytetasve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Teuta surprizon Kukësin, Tiranës dhe Partizanit u mjafton 1 gol
Ndeshja për femra Shqipëri-Francë tremb autoritetet, rrezik për sulme terroriste në “Qemal Stafa” »
Article Logic
Execution time: 0.088275909423828
array(1) { ["section"]=> string(89) "trajneri-i-partizanit-demtohet-ne-fushe-starova-del-nga-stadiumi-me-akull-ne-fytyre-26129" }