Trajtimi i lëkurës një domosdoshmëri, mbërrin në Tiranë marka italiane 'JD Firenze'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:11 11-01-2019 Trajtimi i lëkurës një domosdoshmëri, mbërrin në Tiranë marka italiane 'JD Firenze'

Marka e njohur italiane 'JD Firenze' vjen në Shqipëri.

 

Kompania mjaft e suksesshme e produkteve kozmetike, kryesisht për trajtimin e lëkurës është tashmë edhe në Tiranë.

Lëkura ka nevojë për përkujdesje të përditshme, ndërsa në JD Firenze mund të gjeni linjën e plotë të kujdesit për të.

Kështu kremi i ditës është formuluar enkas për një hidratim të thellë, në sajë të pranisë së Acidit Hialuronik.

Falë këtij elementi bëhet rijetëzimi i indeve, ndaj dhe shenjat e shprehisë dhe papërsosmëritë e vogla të lëkurës do të jenë shumë më pak të dukshme.

Përvec kësaj në 'JD Firenze' mund të gjeni dhe një gamë të tjera produktesh.

Për më tepër hidhini një sy faqes në Instagram: https://www.instagram.com/jdfirenze/?hl=en&fbclid=IwAR2NG8_1sE_SNDlK03mN26nGgkb5nciXefJpiF_IWKuDTS1Wmbp5nKVZO2w 

ttrrrr.png

ttttttt.png

yyyttttt.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066299438476562
array(1) { ["section"]=> string(87) "trajtimi-i-lekures-nje-domosdoshmeri-mberrin-ne-tirane-marka-italiane-jd-firenze-148339" }