Transaksionet e PD, përfundojnë verifikimet e Prokurorisë: Letër porosi në SHBA

Publikuar tek: barometri, më 08:44 31-12-2017 Transaksionet e PD, përfundojnë verifikimet e Prokurorisë: Letër porosi në SHBA

Burime pranë Prokurorisë së Tiranës bëjnë me dije se PD i ka pasqyruar transaksionet në Thesarin e Shtetit, ndaj pritet të niset letër porosi në SHBA për detajet, sipas report tv. 

Burimet bëjnë me dije se pagesa prej 500 mijë dollarësh është bërë nga një mbledhje fondesh e një shoqate dhe ka dyshime se pagesa u bë për foton e Bashës me Trump.

Ky ështe një vendim me rëndësi jetike dhe një arritje e madhe për te gjithe shqiptarët në Britani dhe familjet e tyre, që ndodhen në situatë të ngjashme ligjore.

E përgëzova Z. Hasani për punën e tij shumëvjecare që u kurorezua me këtë fitore ligjore të përmasave historike, dhe e uroj atë dhe çdo bashkqytetar qe i gëzohet fryteve të këtij vendimi jetik per shumë shqiptare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030254125595093
array(1) { ["section"]=> string(84) "transaksionet-e-pd-perfundojne-verifikimet-e-prokurorise-leter-porosi-ne-shba-104990" }