Transformimi i Albërie Hadërgjonajt, këngëtarja më në formë se kurrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:08 25-09-2015 Transformimi i Albërie Hadërgjonajt, këngëtarja më në formë se kurrë

Albërie Hadërgjonaj prej shumë vitesh ndodhet mbi skënën muzikore shqiptare, e pëlqyer dhe vlerësuar nga publiku. Pjesëmarrja në “Top Fest” pak vite më parë dhe së fundmi në “Dance with me” e kanë rikthyer Albërien sërish në vëmendjen e mediave shqiptare.

42 vjeçarja gëzon sot një formë të jashtëzakonshme, që rivalizon edhe vajzat më të reja në moshë se ajo. Megjithatë, ndryshimi i Albëries ndër vite është i dukshëm. Në foton në të majtë, paraqitet këngëtarja 18 vite më parë, në Festivalin e Këngës në vitin 1997, ku ajo performonte hitin “Lozonjare”. Në të djathtë është një foto e publikuar së fundmi nga vetë Albëria në profilin e saj në instagram.

Doktori apo fiskultura, këtë e vendos publiku…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031360149383545
array(1) { ["section"]=> string(73) "transformimi-i-alberie-hadergjonajt-kengetarja-me-ne-forme-se-kurre-21670" }