Transformimi i Genta Ismajli ndër vite (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:48 12-08-2016 Transformimi i Genta Ismajli ndër vite (FOTO)

Këngëtarja Genta Ismajli i është bashkuar grupit të personazheve të tjerë të njohur përsa i përket transformimeve me “look”-un e tyre.

Genta ka bërë disa ndryshime të dukshme, duke u nisur që nga pjesët e fytyrës, deri  tek flokët. Këngëtarja ka fansa të shumtë që e duan dhe e pëlqejnë sido që të duket.

 Gjatë verës ajo ka nisur koncertet "live" në vende ku fansat e saj e kanë mirëpritur me shumë dashuri.

genta_transformimi.png

genta_genta.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068120956420898
array(1) { ["section"]=> string(49) "transformimi-i-genta-ismajli-nder-vite-foto-49587" }