Transformimi i jashtëzakonshëm i Artjola Toskës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:31 04-07-2016 Transformimi i jashtëzakonshëm i Artjola Toskës (FOTO)

Këngëtarja e famshme e muzikës popullore shqiptare ka pësuar ndryshime në paraqitjen e saj.

Ajo ngjan rrëzëllitëse me një fustan të gjelbër dhe me një dekolte të bukur. Vitet për Artjolën nuk ndihen. Ajo po shijon çdo moment, duke mos  lënë pas dhe look-un e saj.

atrjola_krahasim.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kjo është videoja që mund t’i prishë ditëlindjen e 22-të Era Istrefit
Historia e Zuckemberg-ut shqiptar, nga klandestin me gomone në milioner »
Article Logic
Execution time: 0.018659830093384
array(1) { ["section"]=> string(53) "transformimi-i-jashtezakonshem-i-artjola-toskes-45479" }