Transformimi i madh i Alban Dudushit. Kur të shikoni këtë foto, do ta kuptoni…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:56 27-06-2016 Transformimi i madh i Alban Dudushit. Kur të shikoni këtë foto, do ta kuptoni…

Një transformim i jashtëzakonshëm ky i moderatorit të dashur të ekranit të ‘’Top Channel’’, Alban Dudushit.

Ju kujtohen kaçurrelat e tij? Dikur i mbante të gjatë flokët, drejtuesi i ‘’Top Show’’-t, por tashmë jo më.

As kaçurrela, as flokë të errët dhe thinja gjithandej. Po sjellim për ju dy fotot e ndryshimit të madh, Dudushi rreth 15 vite më parë me Enkel Demin dhe Aulona Mingën dhe Dudushi në daljen e tij të fundit publike, në ‘’Top Awards’’ me partneren e tij Bieta Sulo dhe miq të tyre.

Një debat qarkullon edhe në botë se cilët plaken më mirë, meshkujt apo femrat?! Me sa duket, vitet e kanë bërë punën e tyre te Dudushi…

 albandudushioki.jpg

albandudushiok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020074844360352
array(1) { ["section"]=> string(81) "transformimi-i-madh-i-alban-dudushit-kur-te-shikoni-kete-foto-do-ta-kuptoni-44712" }