Transformimi i modeles shqiptare, do e njihni? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:27 21-02-2017 Transformimi i modeles shqiptare, do e njihni? (FOTO)

Modelja Aurela Hoxha ka bërë një ndryshim të dukshëm në paraqitjen e saj, aq sa mund të vihemi në dyshim nëse është ajo apo jo.

Aurela ka ndryshuar ngjyrën e syve por edhe të flokëve si dhe ka mbajtur një qëndrim ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Blogerja mund të duket shumë ndryshe, por mbetet për t'u thënë që ngjan me të vërtetë këndshëm dhe e veçantë. 

aurela.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017513036727905
array(1) { ["section"]=> string(55) "transformimi-i-modeles-shqiptare-do-e-njihni-foto-69482" }