Transformimi i pabesueshëm i këngëtares shqiptare, nuk do ta njihni (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:17 19-10-2016 Transformimi i pabesueshëm i këngëtares shqiptare, nuk do ta njihni (Foto)

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi e cila prej kohësh vazhdon karierën e saj në SHBA ka pësuar një transformim të jashtëzakonshëm.

Ajo ka humbur peshë në mënyrë drastike dhe është kthyer tashmë në motiv për të gjithë ata që duan të bëjnë ndryshim në format e tyre.

Vetë këngëtarja ka publikuar një foto kur ajo ishte 19 vjeç dhe mbipeshë dhe tregon se sa të vështirë e ka patur të ketë linjat perfekte që ka sot.

Nëpërmjetë fotove është i dukshëm transformimi i pabesueshëm i Halimit.

linda1.jpglinda3.jpglinda_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022644996643066
array(1) { ["section"]=> string(77) "transformimi-i-pabesueshem-i-kengetares-shqiptare-nuk-do-ta-njihni-foto-56660" }