Transformohet Çiljeta Xhilaga, me këtë pamje kthehet pas në kohë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:57 16-04-2018 Transformohet Çiljeta Xhilaga, me këtë pamje kthehet pas në kohë (FOTOT)

Çiljeta Xhilaga vijon të jetë një nga femrat më të komentuara të showbizz-t. Kohët e fundit ajo u dikskutua për lidhjet dhe ndarjet me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën.

Ndërsa tashmë këngëtarja ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik në pamje. Çiljeta është bërë bjonde, duke u kthyer kështu pas në kohë, siç ishte vite më parë.

Ndonëse ishim mësuar ta shihni me flokë të zeza Çili edhe bjonde duket mjaft simpmatike.

 cili_1.PNG

cili.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me barkun e rrumbullakosur, gjoksin jashtë dhe pa grim, ja si tha mirëmëngjes këngëtarja shqiptare (FOTO)
Fëmijët e Ardit Gjebreas dedikim njëri-tjetrit, shihni çfarë shkruajnë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0069031715393066
array(1) { ["section"]=> string(76) "transformohet-ciljeta-xhilaga-me-kete-pamje-kthehet-pas-ne-kohe-fotot-117068" }