Transformohet Enca Haxhia, tremb arabët (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:15 10-03-2015

Këngëtarja Enca Haxhia e cila gjithmonë i mrekullon ndjekësit në rrjetet sociale me format dhe bukurinë e saj, këtë herë i ka tmerruar.

Enca shfaqet në një video me një fytyrë të transormuar që është efekt i programit regjistrues që ajo ka përdorur për regjistrimin e videos. Gjysma e së keqes që ndjekësit e kuptuan në kohë që bëhej fjalë për një transformim të stisur sepse rrezikonim që Arabia të na shpallte luftë pas kësaj. Kjo e thënë si me shaka megjithëse ju e dini të “vërtetën e madhe”: Arabët sheikë çmenden pas Encës, dhe ndjekësit më të mëdhenj të saj janë pikërisht ata.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026777982711792
array(1) { ["section"]=> string(49) "transformohet-enca-haxhia-tremb-arabet-video-5444" }