Transgjinorja u drejtohet shqiptarëve: Po të kthehet Hitleri do i vriste të gjithë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:20 22-10-2016 Transgjinorja u drejtohet shqiptarëve: Po të kthehet Hitleri do i vriste të gjithë

Transgjinorja shqiptare është kthyer nga Italia duke qenë pjesë e Top Show. Ajo ka rrëfyer "live" për situatën e saj dhe gjithçka me të cilën është përballur. 

Teksa ka falenderuar Albana Oamanin për mbështetjen ndër të tjera ajo ka shkruar se “Hitleri do të vriste të gjirthë shqiptarët nëse do të kthehej, se për atë nuk do të ishim rracë ariane”. Linda shprehet se nuk i bënë përshtypje gjykimet e të tjerëvekur i thonë ata që nuk vlejnë.

"Shumë faliminderit për fjalet qe Po thoni! Edhe desha te kujtoj atyre qe duan Hitlerin qe po te kthehet Hitleri do vriste te gjithë shqipetaret se për ate nuk do ishim racë arjane! Nejse nuk me bejn pershtypje gjykimet the sharjet se kur fjalet i thot nje njeri qe vlen zero per nua as nuk me Prek fare! Per ato/ato që po më kuptojnë me behet shumë qefi per ata sepse din te jetojne edhe kan sensibilitet. As njeri nuk jeton ne lekuren time qe te kuptoj prandaj thjesht opinioni juaj nuk me prek", ka shkruajtur Linda pas kritikave të shumta që ka marrë"-shkruan Linda.

Screenshot_121477129345.png

albana_osmanio.png

albana_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019731998443604
array(1) { ["section"]=> string(87) "transgjinorja-u-drejtohet-shqiptareve-po-te-kthehet-hitleri-do-i-vriste-te-gjithe-57041" }