Tre gafat e bujshme të demokratëve, VIDEO për mos t’u humbur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:33 28-06-2017 Tre gafat e bujshme të demokratëve, VIDEO për mos t’u humbur

Këto janë disa nga gafat më të bujshme të demokratëve që tashmë po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale.

Protagonistë janë dy mbështetës të PD-së dhe një kandidat për deputet në Dibër i cili nuk mundi të hynte në Kuvend.

Qytetari i parë ka videon më të klikuar në internet. Ai gjatë një fjalimi të shkurtër ngatërron Edi Ramën me Lulzim Bashën, duke bërë që e  gjitha turma të shkrihet gazit.

Qytetari i dytë teksa po bën replikë mbi Partinë Demokratike  të Lulzim Bashës  i drejtohet kryedemokratit si “Edi Rama” ndërkohë që përballë tij ishte Lulzim Basha.

Ndërsa videoja tjetër më e klikuar është ajo e kandidatit për deputet në Qarkun e Dibrës, Edmond Isaku u shpreh se programi më i mirë është ai i rilindjes.

 Ndiqni videon!

 


Video-humor by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020069122314453
array(1) { ["section"]=> string(65) "tre-gafat-e-bujshme-te-demokrateve-video-per-mos-t-u-humbur-84276" }