Tre trajnerë për një stol, Hasi, Cana apo Josa?

Publikuar tek: sport, më 16:16 28-10-2016 Tre trajnerë për një stol, Hasi, Cana apo Josa?

Shkëndija e Tetovës ka shkarkuar Bruno Akrapoviç dhe tashmë ata janë në kërkim të një tjetër trajneri.

Mirel Josa është një nga kandidatët favoritë, ndërkohë që tifozët e kanë bërë të ditur se duan një trajner shqiptar.

Me Josën bisedimet janë të konfirmuara, por së fundmi kanë dalë në skenë edhe dy emra të tjerë raporton “Sport Ekspres”.

Bëhet fjalë për Lorik Canën që sapo ka marrë liçensën “UEFA B” dhe Besnik Hasin e shkarkuar pak kohë më parë nga Legia e Varshavës.

Gjithçka është në kuadrin e fjalëve dhe pritet vendimi i klubit të Shkëndijës për të mësuar se kush ta marrë drejtimin e tetovarëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Torta e veçantë për legjendën e gazetarisë sportive, Shpëtim Gjoshi feston sot 71-vjetorin
Gazetari tregon sesi abuzojnë klubet me të drejtën televizive »
Article Logic
Execution time: 0.023741006851196
array(1) { ["section"]=> string(50) "tre-trajnere-per-nje-stol-hasi-cana-apo-josa-57694" }