Trejsi Sejdini shpallet fituese e 'Miss Universe Albania' (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:01 07-06-2018 Trejsi Sejdini shpallet fituese e 'Miss Universe Albania' (FOTOT)

Trejsi Sejdini shpallet fituese e ‘Mis Universe Albania 2018’, kompeticioni i bukurisë që u transmetua mbrëmë në Vizion Plus.

Trejsi Sejdini, e njohur ndyshe si ‘gangsterja e Elbasanit’ për shkak të vidoes së një sherri të publikuar kohë më parë u pëlqye shumë nga publiku dhe fillimisht u kualifikua në Top 3-she si dhe rrëmbeu çmimin “Miss Social Media”.

Ndërsa pas performancës së Ylli Limanit, vajzat pritën me padurim se kush do të shpallej fituesja. Vendimin e dha “Miss Universe Albania 2017”, Blerta Leka, e cila kurorën e më të bukurës ia dha Trejsi Sejdinit.

-640-0-5b1859808acfa.jpg

-640-0-5b1859836a951.jpg

2CTQ6NBTL5tjestesi.jpg

12963656_1163576037016257_723052987065504003_n2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0044460296630859
array(1) { ["section"]=> string(68) "trejsi-sejdini-shpallet-fituese-e-miss-universe-albania-fotot-123521" }