Treshja e Kombëtares Shqiptare ‘zverdhet’ në fundjavë, ndeshje për t’u harruar në Rusi

Publikuar tek: sport, më 22:59 12-08-2018 Treshja e Kombëtares Shqiptare ‘zverdhet’ në fundjavë, ndeshje për t’u harruar në Rusi Balaj, Roshi e Berisha

Ka qenë një fundjavë për t’u harruar për 3 futbollistët shqiptarë Bernard Berishën, Odise Roshin dhe Bekim Balajn. 

Skuadra e tyre Akhmat Grozny është mposhtur nga Arsenal Tula në javën e tretë të kampionatit rus.

Të tre lojtarët janë hedhur në fushë që nga minuta e parë, por nuk kanë mundur të bëjnë asgjë, ku përveç  lojës zhgënjyese, janë ndëshkuar me karton të verdhë të tre.

Pas kësaj ndeshje, Akhmat Grozny qëndron në vendin e dhjetë me vetëm 3 pikë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Luiza Gega në vendin e 4 në Kampionatin Europian të Atletikës
Thjeshtësia e një njeriu që ka çuar peshë zemrat e shqiptarëve, kapiteni me gruan dhe djalin në Durrës »
Article Logic
Execution time: 0.022930145263672
array(1) { ["section"]=> string(90) "treshja-e-kombetares-shqiptare-zverdhet-ne-fundjave-ndeshje-per-t-u-harruar-ne-rusi-130923" }