Tritol makinës së zyrtarit në Shkodër, Berisha ironizon keq “Forcën e Ligjit”: U arrestuan 3 prostituta

Publikuar tek: barometri, më 08:18 26-03-2018 Tritol makinës së zyrtarit në Shkodër, Berisha ironizon keq “Forcën e Ligjit”: U arrestuan 3 prostituta

Ish-kryeministri Sali Berisha

Ish-kryeministri Berisha reagon për ngjarjen e ndodhur ditën e sotme në Shkodër, ku i’u vendos eksploziv makinës së një zyrtari të policisë vendore.

Nëpërmjet një statusi në Facebook Berisha ironizon thellë “Forcën e Ligjit”, duke argumentuar se u arrestuan tre prostituta dhe jo autorët siç thotë ai që po pinin kafe aty pranë.

“Operacioni “Forca e Krimit” godet përsëri ne zemer të Shkodrës!
Shefit te antikrimit ekonomik i vihet tritol në makinë. Autorët po pinë kafe aty pari, task forca e Xhafës arrestoi disa ‘te superkërkuar’; tre prostituta”, ka shlruar Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022680044174194
array(1) { ["section"]=> string(106) "tritol-makines-se-zyrtarit-ne-shkoder-berisha-ironizon-keq-forcen-e-ligjit-u-arrestuan-3-prostituta-114544" }