Triumfon Seferi, mposht me “nokout” brazilianin dhe ngre flamurin shqiptar

Publikuar tek: sport, më 21:51 01-04-2017 Triumfon Seferi, mposht me “nokout” brazilianin dhe ngre flamurin shqiptar

Sefer Seferi e ka shënuar fitoren e 22-të në boksin profesionist.

Boksieri shqiptar ka mposhtur me nokaut brazilianin Marcelo Ferreira Dos Santos.

Në mbështetje të madhe të tifozëve shqiptarë, Sefer Seferi e ka hedhur në dysheme boksierin brazilian në raundin e pestë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia e Tiranës arreston dy tifozë bardheblu për thyerjen e xhamave: Ç’ndodhi pas ndeshjes (EMRAT)
Shkodran Mustafi shënon golin e barazimit për Arsenalin (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.019794940948486
array(1) { ["section"]=> string(77) "triumfon-seferi-mposht-me-nokout-brazilianin-dhe-ngre-flamurin-shqiptar-73812" }