Troç Arben Derhemi: Leonard Bombaj po i shkatërron fëmijët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:54 11-12-2016

I drejtpërdrejtë dhe i pakursyer aktori i njohur Arben Derhemi në rubrikën “Thumb” me Aulonën e Gatmën ku ka deklaruar se fëmijët po shkatërrohen me kurset e aktrimit ndërsa u ka bërë thirrje prindërve mos t’i dërgojnë të vegjëlit e tyre nëpër këtto kurse sepse sipas tij fëmijës po deshe ti mësosh disa gjëra e dhunon dhe e bën ose një burrë të vogël ose një grua të vogël.

“Ai i ka shkatërruar fëmijët e vegjël që dalin në skenë dhe bëjnë si burra e si gra. Pse duhet ta bëjnë këtë?”, ka thënë Derhemi pyetur nga gazetarja nëse Leonard Bonbaj ishte duke i shkatërruar fëmijët.

Kujtojmë se Leonard Bombaj është pronari i “Sirea Film”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018810033798218
array(1) { ["section"]=> string(63) "troc-arben-derhemi-leonard-bombaj-po-i-shkaterron-femijet-62285" }