TRONDIT avokati: Çfarë thuhet në raportin e Komisionit Europian (PËRMEND EMRA)

Publikuar tek: politike, më 11:11 17-04-2018 TRONDIT avokati: Çfarë thuhet në raportin e Komisionit Europian (PËRMEND EMRA) Raporti i KE

Avokati i njohur, dikur mbështetës i fortë i kryeministrit Edi Rama e tanimë një nga kritikët më të mëdhenj të tij, Spartak Ngjela ka habitur me atë që thotë se përmban raporti paraprak i Komisionit Europian teksa pritet “OK” për çeljen e negociatave të Shqipërisë në BE.

“Sipas të dhënave paraprake, raporti i Komisionit Europian godet ashpër sot Rexhep Taip Erdoganin si antidemokrat”, shkruan Ngjela ndërsa shton se tanimë është hetuar gjithçka, jo vetëm për korrupsionin në të gjitha aspektet e tij por edhe pushtetarët.

REAGIMI I PLOTË I NGJELËS:

Sipas të dhënave paraprake, raporti i Komisionit Europian godet ashpër sot Rexhep Taip Erdoganin si antidemokrat.

Do të jetë e rëndë për korrupsionin kryeministror shqiptar. Çdo bëjë Rama dhe Saliu???

Do të kemi shumë njoftime dhe lajme të tilla. Dhe do ta shohim shqetësimin e të korruptuarve.

Nuk duhet të shkojnë më tej me marrëzitë e tyre këta të korruptuar.

Tani mund të thuhet se është, hetuar gjithëçka - edhe korrupsioni në të gjitha aspektet e tij dhe për të gjithë pushtetarët; por edhe shitjet e interesit kombëtar.

Sot do shohim këtë shfaqe: gëzimin e shqiptarëve dhe shqetësimin mërzitor të korrupsionit të lartë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mogherini pritet të japë përgjigjen për negociatat me BE, Vasili denoncon skandalin: ABUZIVE ajo që ndodhi sot në Komisionin e Shëndetësisë
Deputeti i PD i shqetësuar, akuzon prokurorinë nga selia blu: S’keni bërë asgjë për padinë e këshilltarëve »
Article Logic
Execution time: 0.022675037384033
array(1) { ["section"]=> string(82) "trondit-avokati-cfare-thuhet-ne-raportin-e-komisionit-europian-permend-emra-117169" }