Trondit vëllai i futbollistit të kombëtares që u la jashtë nga De Biasi: “Kosova është Shqipëri “ do jetë e provokueshme sa “Kosova është Serbi”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:34 03-06-2016 Trondit vëllai i futbollistit të kombëtares që u la jashtë nga De Biasi: “Kosova është Shqipëri “ do jetë e provokueshme sa “Kosova është Serbi”

Trondit me reagimin e tij vëllai i futbollistit të kombëtares shqiptare  Herolind Shala, Mirlind Shala pas vendimit të trajnerit të kombëtares për ta lënë Herolindin jashtë Euro 2016.

Vëllai i futbollistit thotë se nuk gëzon më respekt për De Biasin dhe se nuk do të jetë me Shqipërinë në kampionatin e ardhshëm.

Për mua shprehja Kosova është Shqipëri “ do jetë aq e provokueshme sa “Kosova është Serbi” thotë ai ndërsa shton se Shqipëria për të tashmë është një vend i huaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027141094207764
array(1) { ["section"]=> string(144) "trondit-vellai-i-futbollistit-te-kombetares-qe-u-la-jashte-nga-de-biasi-kosova-eshte-shqiperi-do-jete-e-provokueshme-sa-kosova-eshte-serbi-42299" }