Tronditet bota e Wrestling, vdes në ring mundësi i njohur

Publikuar tek: sport, më 22:13 10-10-2017 Tronditet bota e Wrestling, vdes në ring mundësi i njohur

Eric Denis, një mundës i njohur i Federatës ICW Wrestling, ka ndërruar jetë në ring pas një ataku kardiak.

40-vjeçari ishte duke u ndeshur në një event bamirësie në Kanada kur u rrëzua në ring. Mjektë e emergjencës nxituan t’i japin ndihmën e parë por Denis ndërroi jetë.

Denis ishte babai i gjashtë fëmijëve dhe një sportist tepër i talentuar. Lajmi për vdekjen e papritur ka hidhëruar kolegët dhe sportistët në mbarë botën.

dfwer4hygf4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përlotet Lorik Cana, fjalët plot ndjenjë të kapitenit pas lamtumirës vazhdojnë (FOTO)
Pas humbjeve të Shqipërisë, e fejuara e trajnerit të kombëtares vjen në Tiranë, do t’ju shkrijë gazit kjo që thotë »
Article Logic
Execution time: 0.0048089027404785
array(1) { ["section"]=> string(62) "tronditet-bota-e-wrestling-vdes-ne-ring-mundesi-i-njohur-95442" }