Tronditet Kombëtarja para sfidës kundër Italisë, lajm i keq për Mavrajn

Publikuar tek: sport, më 16:05 03-03-2017 Tronditet Kombëtarja para sfidës kundër Italisë, lajm i keq për Mavrajn

Mërgim Mavraj nuk do të jetë i gatshëm për Kombëtaren në sfidën kundër Italisë më 24 mars. Kjo të paktën sipas klubit të Hamburgut që ka deklaruar sot se qendërmbrojtësi është dëmtuar në gju në sfidën e fundit për Kupën e Gjermanisë.

Mungesa e Mavrajt sipas klubit gjerman do të jetë 4 javë, çka do të thotë se humb ndeshjen kundër Italisë.

Një lajm i keq për Gianni De Biasin që nuk do të ketë as Gjimshitin e pezulluar për ndeshjen kundër “axurrëve”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pa vdekjen me sy, Fernando Torres flet pas momentit të tmerrshëm dhe tregon gjendjen e tij (Foto)
Izmir Smajlaj shpallet kampion europe, medalje e artë në Serbi »
Article Logic
Execution time: 0.029157876968384
array(1) { ["section"]=> string(76) "tronditet-kombetarja-para-sfides-kunder-italise-lajm-i-keq-per-mavrajn-70658" }