Tronditet PARTIZANI, Alban HOXHA 'lë' KOMBËTAREN

Publikuar tek: sport, më 14:37 13-10-2018 Tronditet PARTIZANI, Alban HOXHA 'lë' KOMBËTAREN

Sipas raportimeve që vijnë nga grumbullimi i Kombëtares së Shqipërisë përpara nisjes drejt Izraelit portieri i Partizanin Alban Hoxha ka lënë grumbullimin, pasi ka shfaqur probleme shqetësuese.

Tekniku Christian Panucci ka thirrur portierin e shpresave Elhan Kastrati; portier i Pescarës dhe i Shqipërisë U21, të cilin do ta marrë me vete në Izrael.

Problemi më tepër shqetëson Partizanin, i cili nuk dëshiron të humbasë kapitenin e tij për ndeshjen e ardhshme me Luftëtarin. Pritet të shihet gjendja e gardianit. Të kuqtë shpresojnë që dëmtimi të mos e penalizojë për vazhdimësinë

Kuqezinjtë po kryejnë seancën e fundit stërvitore përpara nisjes në Izrael.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030020952224731
array(1) { ["section"]=> string(52) "tronditet-partizani-alban-hoxha-le-kombetaren-137688" }