'Tronditet' sërish hollivudi, një tjetër ndarje e bujshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:38 27-09-2016 'Tronditet' sërish hollivudi, një tjetër ndarje e bujshme

Pas ndarjes së çiftit Angelina Jolie dhe Brad Pitt hollivudi është tronditur nga një tjetër ndarje e bujshme.

Çifti i aktorëve Naomi Watts dhe Liev Schreiber i kanë dhënë fund mardhënies së tyre 11 vjeçare nga e cila kanë 2 fëmijë.

Ata kanë konfirmuar lajmin përmes një deklarate të përbashkët ku thanë:

“Me dashuri të madhe, respekt dhe miqësi ne do t’i rrisim fëmijët tanë bashkë dhe do të eksplorojmë këtë fazë të re".

Çifti kanë qenë bashkë prej vitit 2005 dhe kanë 2 fëmijë, Alexander 9 vjeç dhe Samuel Kai 7 vjeç.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lajmi për ndarjen, flet për herë të parë burri i Adrola Dushit
Profili i parë në historinë e Instagram-it me mbi 100 milion ndjekës »
Article Logic
Execution time: 0.14270496368408
array(1) { ["section"]=> string(60) "tronditet-serish-hollivudi-nje-tjeter-ndarje-e-bujshme-54281" }