Tronditet Tirana, një grua tenton të hidhet nga pallati te 9-katshet

Publikuar tek: aktualitet, më 13:06 11-02-2019 Tronditet Tirana, një grua tenton të hidhet nga pallati te 9-katshet Gruaja te 9-katshet

Një grua tenton të hidhet nnga pallati në zonën e 9-katsheve në Tiranë.

Gruaja po tenton të hidhet nga kati i 8-të i një pallati 12 katësh pasi kundërshton ekzekutimin e vendimit nga përmbarimi që kërkon ti marrë shtëpinë. 

Gruaja qëndron aty prej orës 10:15, ndërsa policia dhe zjarrfikësja janë larguar.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjyqi me Ballën, Shkëlzen Berisha ngre akuza: Prokuroria nuk e heton, i bën presion mazhoranca
DENONCIMI SHOKUES në newsbomb.al, ARRESTOHET brenda 1 ore polici që ngacmoi seksualisht 15 vjeçaren »
Article Logic
Execution time: 0.0044660568237305
array(1) { ["section"]=> string(74) "tronditet-tirana-nje-grua-tenton-te-hidhet-nga-pallati-te-9-katshet-152370" }