Tronditet Vlora, tritol biznesit në katin e parë

Publikuar tek: rajon, më 00:20 07-01-2018 Tronditet Vlora, tritol biznesit në katin e parë

Qyteti i Vlorës është tronditur nga një shpërthim i fuqishëm tritoli mbrëmjen e sotme.

Mësohet se një biznesi në katin e parë i është vendosur një sasi tritoli në lagjën “28 nëntori” në Vlorë.

Nuk raportohet për të lënduar në njerëz, por vetëm në dëme materiale.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje, ka rrethuar zonën dhe po punon për zbradhjen rrethanave të këtij shpërthimi.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edhe Kadri Veseli merr pushimet dimërore, ja shteti që ka zgjedhur të relaksohet
»
Article Logic
Execution time: 0.017646074295044
array(1) { ["section"]=> string(54) "tronditet-vlora-tritol-biznesit-ne-katin-e-pare-105705" }