Trupa e “Portokalli” në paqe me Top Channel, nis përgatitjet për turneun

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:00 06-07-2016 Trupa e “Portokalli” në paqe me Top Channel, nis përgatitjet për turneun

U tha se trupa e aktorëve të “Portokalli” nuk do të paguhej gjatë sezonit të verës nga televizioni Top Channel.

Drejtuesit e TCH i propozuan aktorëve të realizon një turne e kështu nxirrnin dhe fitimet. Mesa duket gjithçka është dakortësuar mes palëve dhe aktorët kanë nisur përgatitjet për turneun “Verë dhe Portokalle”, si gjithnjë nën regjinë e Altin Bashës.

“Gati për turneun e Portokallisë. "Verë dhe Portokalle"... Buzëqeshja të zgjat jetën”, shkruan sakaq Albana Ferhati që luan rolin e “Bukrës”.

tr1.jpg

tr2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031574964523315
array(1) { ["section"]=> string(75) "trupa-e-portokalli-ne-paqe-me-top-channel-nis-pergatitjet-per-turneun-45691" }