Tuna dhe Cozman i japin fund ‘lojës’, publikojnë foto së bashku nga Bahamasi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:25 17-11-2015 Tuna dhe Cozman i japin fund ‘lojës’, publikojnë foto së bashku nga Bahamasi

Është folur prej javësh në media se çifti i muzikës shqiptare, Tuna dhe Cozman nuk i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe e gjithë mediatizimi i saj ka qenë për të tërhequr më shumë vëmendje.

E mesa duket në këto pretendime ka diçka të vërtetë, pasi vet Cozman ka publikuar në Instagram një foto të tijën me Tunën, gjatë pushimeve që po kalojnë në Bahamas.

Foto e ngjashme është publikuar edhe nga Tuna në profilin e saj. 

tuna.png

coziiiiiii.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029901027679443
array(1) { ["section"]=> string(79) "tuna-dhe-cozman-i-japin-fund-lojes-publikojne-foto-se-bashku-nga-bahamasi-25664" }