Tuna e injoroi me deklaratat për të, reagon Robert Berisha (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:02 03-10-2018 Tuna e injoroi me deklaratat për të, reagon Robert Berisha (FOTO)

Pak kohë më parë në media bëri bujë marrëdhënia e Robert Berishës me kunatën e tij Tunën. Roberti deklaroi se nuk ka aspak raporte të mira me të, madje nuk donte as ta shihte me sy.

Ndërkohë, Tuna reagoi lidhur me këtë pak ditë më parë në një intervistë për mediat në Kosovë. Këngëtarja e injoroi deklaratën e Robertit.

“Për mua e vetmja gjë që ka vlerë është familja ime. Me ‘familja ime’ nënkuptojn’, unë, Tiani dhe Patrisi.”, tha ajo.

Mirëpo, pas kësaj deklarate të Tunës, Roberti ka reaguar me anë të një postimi në Instastory. Ai ka publikuar një foto të vëllait të tij Patristit me Tianin. Në këtë mënyrë ai ka treguar se pavarësisht marrëdhënies me Tunën, me vëllain shkon mirë.

Kujtojmë se pak kohë më parë Roberti u shpreh në një tjetër intervistë për mediat se Tuna nuk ka shance të prishë marrëdhënien e tij me vëllain.

-640-0-5bb3e5b0b4cbd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03252100944519
array(1) { ["section"]=> string(69) "tuna-e-injoroi-me-deklaratat-per-te-reagon-robert-berisha-foto-136433" }