Tuna e pranon: Kam bërë ndërhyrje estetike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:48 05-12-2015 Tuna e pranon: Kam bërë ndërhyrje estetike

Konsiderohet si një nga këngëtaret më simpatike të skenës muzikore shqiptare, megjithatë jo çdo gjë e ka natyrale të saj. Altuna Sejdiu apo siç njihet nga të gjithë, Tuna ka pranuar se ka bërë ndërhyrje estetike në fytyrë.

E ftuar në emisionin ‘6 ditë pa Ermalin’, këngëtarja shqiptare është shprehur se ka kryer ndërhyrje në buzë dhe në hundë.

Sipas Tunës, gënjeshtra më e madhe që thonë më shpesh pesonazhet e showbiz-it shqiptar është se “jam natyrale siç më ka bërë nëna”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031183958053589
array(1) { ["section"]=> string(47) "tuna-e-pranon-kam-bere-nderhyrje-estetike-27038" }