Tuna hiq dorë nga alkooli

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:23 21-01-2015 Tuna hiq dorë nga alkooli

Në këtë fotografi është dora e këngëtares shkupiane Altuna Sejdi, e njohur nga të gjithë si Tuna.

Këngëtarja shkruan se ka pirë katër shishe verë prandaj është shtruar në spital dhe po merr serumë. Mbrëmjen e së hënës ajo përjetoi emocionet e Dance off, në spektaklin e yjeve "Dancing With the Stars", nga i cili u demoralizua.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.092687129974365
array(1) { ["section"]=> string(30) "tuna-hiq-dore-nga-alkooli-1094" }