Tuna “incident” në emision, nga pakujdesia i tregon të gjitha në ekran

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:50 29-02-2016

Këngëtarja simpatike, Tuna nuk është treguar aq e kujdesshme në emisionin “6 ditë pa Ermalin” teksa po zhvillonte një lojë me moderatorin Mamaqi.

Fundi i shkurtër i këngëtares nuk ishte i përshtatshëm për atë lojë, pasi Tuna tregoi më shumë seç duhet për publikun. Gjithsesi, duke se ajo nuk është shqetësuar shumë për këtë dhe ka vazhduar lojën me zell të madh. Në minutën e 48 të videos është edhe momenti i “incident” të Tunës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush ishin veshjet me të këqija të "Oscar 2016" (Foto)
Shfaqet vajza e vogël e Dritan Hoxhës, Redia: Familja ime është qesharake, por… »
Article Logic
Execution time: 0.019536018371582
array(1) { ["section"]=> string(73) "tuna-incident-ne-emision-nga-pakujdesia-i-tregon-te-gjitha-ne-ekran-33816" }