Tuna në "50 hijet e Grey-t"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:57 07-03-2015 Tuna në

Këngëtares Tuna Sejdiu do t’i pëlqente të kishte rolin e protagonistes në filmin ‘50 hijet e Grey-t”. Ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj duke i shoqëruar me shënimin “50 shades”.

Në fakt, look-u dhe veshja e Tunës duhet sikur janë shkëputur nga ndonjë episod filmik i filmit në fjalë, ndaj këngëtarja nuk bën keq që e ka thënë vetë përpara se t’ja thonim ne.

Kushedi mbase i jepet mundësia dhe luan edhe ajo në ndonjë film alla “50 hijet e Greit në Shqipëri”.

Ajo ka treguar se di të këndojë dhe kërcejë, ndaj pse jo mos të aktrojë?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021661043167114
array(1) { ["section"]=> string(30) "tuna-ne-50-hijet-e-grey-t-5239" }